Mercedes Benz

3 000 EUR

3 500 EUR

Shitet nga: Mercedes 10 Gush 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Kafe
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 200
Mercedes Benz, viti 2002, naftë, kondicioner, abs, airbag, xhama elektrik, në gjendje shume të mirë motorrike dhe xhenerike. Me dokumenta te rregullta dhe te paguara për 1 vit.
Çmimi 3200 euro pak i diskutueshëm
Tel. 0695799390
Mercedes
0695799390
Leaflet
Në fillim