MERCEDES BENZ C200 CDI

6 300 EUR

Shitet nga: Benz 14 Qer 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 200
Mercedes-benz 200 cdi Eleganc
Kambio automatit-tiptronik
Viti prodhimit 2005
Ngyra gri
Sedilje me ngrohje 2 shofer+pasagjer
Bord kompjuter me komandim nga timoni
Navigator,dvd,aux
Bagazhier me 6 cd per musik
Me dogane te paguar
Makina asht ne gjendje shum te mire mekanike dhe motorrike
Leaflet
Në fillim