c clas benzin+gaz

6 200 EUR

Shitet nga: neli 24 Maj 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 200
makina e ardhur nga zvicra e taguar ne shkurt
me liber sherbimesh qe kur ka dal nga fabrika
impiant gazi i montuar para 1 muaj
te gjitha sherbimet e kryera ne zvicer
goma michelin e pademtuar ne asnje pjes si jasht dhe brenda tapiceri e paster dhe e rregullt
6200€ 0674882992 per foto kontak ne wp
Në fillim