MERCEDES CDi 200 ELEGANCE 202.000 klm (BELGJiKA)

4 900 EUR

Shitet nga: Florjan Hykaj 08 Dhj 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 200
Mercedes CDi 200 Prill / 2007 Elegance i ardhur nga Belgjika me servis Mercedesit te plot dhe historik:
Makina esht gjendje absolute, cdo gja perfect, servisi i fundit esht kryer ne 197.500 klm
Makina esht perdorur nga 1 person.
Shum e paster brenda, jasht, ne motorr.
Ja vlen per ta par, cmimi me dogan te paguar 4900 euro.
Makina vjen ne Shkoder 20/ Dhjetor/2020, contact whatssap 0032465880865
Florjan Hykaj
0673164071
Leaflet
Në fillim