MERCEDEC C200 OKAZION -04

3 950 EUR

Shitet nga: Reli 03 Pri 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Pogradec
Struktura e veturës
Minivan
Modeli
C 200
Shitet benc c klas i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir me goma re reja km originale
Viti prodhimit 01 12 2003
Dhe dogan te paguar
Makina disponon si extra
DISQE ALUMINI MOD 2005
DOPIO KLIM
SENSOR SHIU
MOTORR MODEL EVO
XHAMA ELEKTRIK
MBYLLJE QENDRORE
ABS
SRS
6 AERBEG
PILOT AUTOMAT
SENDILE ELEKTRIKE
SHERBIME TE BERA

Makina esht gati per cdo lloj prove nga ana juaj
per me shum info kontakt ne 0696639813
Leaflet
Në fillim