Benz c.class 200 CDI.viti 2011Oferte per 72 ore

9 000 EUR

11 500 EUR

Shitet nga: Arjan kola 11 Sht 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Mat
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
C 200
Shitet makina mercedez benz c class 200 cdi avangard blu eficence ,manual,e koaliduar deri 01.01.2021.nga shteti Gjerma.full opsione. (Pasqyra me palosje dhe kundra rrezeve verbuese )sensore parkimi para dhe mbrapa. Gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike .super gjendje. 2 Pulte.Euro 5.
Dogana e paguar gati per tu targuar.
Arjan kola
0685358538
Leaflet
Në fillim