Super C200 Benzin/Gaz , Look 2006 , avantgarde

Shitet nga: Elis Sot 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 200
Shitet per arsye mos perdorimi c klas 200 kompresor benzin gaz , viti 2002 me look te 2006 , gjendje perfekte motorrike xhenerike dhe estetike , impjanti gazit i ri me garanci , goma te reja te gjitha sherbimet e bera me detaj per merak , super e paster si brenda dhe jashte , ne gjendje te perkryer motorrike dhe shume ekonomike , letrat e paguara deri ne maj 2020 , makina shitet dhe diskutohet per bleres serioz , ju mirepresim ,faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim