Shitet Mercedes c clas Automat i dhjetor 2000

3 000 EUR

3 600 EUR

Shitet nga: Ardit Sot 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
C 200
Shitet Mercedes-Bennz ne gjendje shum te mir xhenerike,motorrike dhe estetike komanda ne timon navi etj ska nevoj per asnje sherbim mund ta kontrolloni ku te doni km origjinal shitet per arsye emigrimi
Leaflet
Në fillim