Mercedes Benz C Klas ,200 CDI

3 700 EUR

Shitet nga: benc Sot 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
C 200
Shes mercedes Benc me motor 200 nafte .kambjo manuale 6 marshe .me dokumenta te rregullta .2 celsa origjinal dhe mbyllje me pult .
Eshte me Klima. ABS .Air Bag ,komanda ne timon ,pasqyra elektrike ,pilot automatik , disqe alumini .
Tapiceri e paster dhe pa gervishtje .

Gati per cdo prove

Cmimi 3700 euro i diskutueshem
Tel 0697347797
Leaflet
Në fillim