Shiten disje benci 16 me goma 100% te reja

180 LEK

200 LEK

Shitet nga: Kevin 25 Maj 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Krujë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 200
Disje ne gjendje shum tr mir te pa salduar dhe te drejtuar jan 16 me goma akull te reja 205/55/16
Cmimi pak i diskutueshtm
0684444884
Leaflet
Në fillim