❌U SHIT❌

2 800 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ARSENI 27 Maj 10:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
❌E SHITUR❌ 2 800 EUR
❌❌E SHITUR❌❌ 6 300 EUR
❌U SHIT❌ 4 300 EUR
❌U SHIT❌ 2 900 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
C 200
Mercedes-benz c class 203 200 CDI “Version eleganc”Automat”
✅:KAMBIO:AUTOMATIKE
✅:VITI:FUNDI 2001
✅:ME LETRA TE PAGUARA DERI MAJ 2021
✅:MAKINA DISPONON:Disqje alumini me goma 100%,e paster ne pamje vizuale,tapiceri shum te paster sendile me komand elektrike,cd player original me komand ne timon,limitator shpejtesie xhama elektrik,mbyllje qendrore,abs,esp,airbag,pasqyra elektrike dhe antiverbuese,etj.
✅:CEL0672041404

Kliko

AUTO ARSENI
  Online
0672041404
Leaflet
❌U SHIT❌ 1 EUR
❌U SHIT❌ 1 EUR
❌U SHIT❌ 3 500 EUR
Mercedes-Benz e class 350 Cdi viti 2012 “avangarde 12 500 EUR
Në fillim