U SHIT

7 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 04 Shk 21:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 500 EUR
U SHIT 0 EUR
U SHIT 4 700 EUR
U SHIT 4 300 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 200

Shitet Mercedes Benz C200CDI i sapo ardhur me dogane te paguar!184Mije KM origjinale me liber sherbimi!Makina disponon kambio Automatike dhe tip-tronic sensore parkimi Pasqyra me palosje elektrike dhe kur mbyll makinen navigator Pilot Automatik (cruise control) clima digitale bi zona disqe alumini origjinal te avantgardit 2014 ABS (sistem frenimi)ESP (sistem antirreshkitjes)Antifurt origjinal me alarm xhama anti solar etj...Makina eshte ne gjendje te perkryer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE FAQEN TONE NE INSTAGRAM “AUTO BEU” FALEMINDERIT Cel: 0698252222 & 0697257078
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 1 300 EUR
❌E SHITUR❌ 3 800 EUR
❌E SHITUR❌ 5 000 EUR
U SHIT 5 300 EUR
Në fillim