U SHIT

6 600 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 22 Shk 09:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 200 EUR
U SHIT 1 100 EUR
E SHITUR 3 500 EUR
U SHIT 4 100 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
C 200
Shitet Mercedes Benz C200CDI Elegance i sapo ardhur me dogane te paguar!VITI 2009! 255Mije KM origjinale me liber sherbimi!Makina disponon kambio Automatike dhe tip-tronic Pasqyra me palosje elektrike dhe kur mbyll makinen navigator i madh me GPS Drita bi xenon me vete pozicionim sipas terrenit dhe sipas levizjes se timonit majtas djathtas Pilot Automatik (cruise control)Hapje dhe mbyllje e bagazhit me buton clima digitale bi zona disqe alumini origjinal te avantgardit 4 goma te reja ABS (sistem frenimi)ESP (sistem antirreshkitjes)Antifurt origjinal me alarm xhama anti solar me refleks blu etj...Makina eshte ne gjendje te perkryer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE FAQEN TONE NE INSTAGRAM “AUTO BEU” FALEMINDERIT Cel: 0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 2 650 EUR
Okazion!Toyota Auris 2.0D-4D Diesel Start-Stop 08 4 500 EUR
U SHIT 5 200 EUR
❌E SHITUR❌ 5 500 EUR
Në fillim