U SHIT

3 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 07 Tet 09:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 2 800 EUR
U SHIT 2 650 EUR
Okazion!BMW 525D Diesel Automat Full 10 7 800 EUR
U SHIT 4 700 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 200
Shitet Mercedes Benz C200CDI Motorr “Evo” sapo ardhur me dogane te paguar dhe i sapo targuar me cdo gje te paguar per 1 Vit!Vaj filtra te sapo nderruara!254Mije KM origjinale!Makina disponon Kambio Manuale me 6+1Marshe Pilot automatik (cruise control)sensore parkimi origjinal para-mbrapa clima tronic ESP (sistem antirreshkitjes)ABS sistem frenimi ganxhe terheqje e cmintueshme lehtesisht antifurt origjinal me alarm disqe alumini origjinal Etj...MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit Cel: 0697257078
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 2 650 EUR
U SHIT 4 250 EUR
U SHIT 3 900 EUR
U SHIT 4 900 EUR
Në fillim