U SHIT

4 400 EUR

4 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 22 Dhj 10:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 250 EUR
U SHIT 10 000 EUR
❌E SHITUR❌ 4 900 EUR
U SHIT 2 900 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
C 200
Shitet Mercedes Benz C200CDi Avantgarde i sapo ardhur me dogane te paguar!211Mije KM origjinale!Makina disponon Kambio Automatike dhe Tip-Tronic Navigator Tapiceri gjysem lekure gjysem alcantara Pilot automatik (cruise control)ESP (sistem antirreshkitjes)ABS sistem frenimi antifurt origjinal me alarm disqe alumini origjinal Etj...MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit Cel: 0697257078
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT! 2 700 EUR
E SHITUR 6 100 EUR
Okazion!Mercedes C220CDI Avantgarde “Full”06 4 500 EUR
U SHIT 4 300 EUR
Në fillim