U SHIT!

4 750 EUR

5 600 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 27 Nën 14:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 2 870 EUR
U SHIT 4 900 EUR
U SHIT 3 400 EUR
U SHIT! 2 750 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
C 200
OKAZION! Shitet Mercedes benz C200CDI super ekonomik i sapoardhur nga gjermania me dogane te paguar 172mije KM origjinale me liber sherbimi gjerman! Viti fund i 2005 Makina disponon Kambio automatike dhe tip-tronic Navigator te madh Clima digitale bi zona sendile elektrike me ngrohje dhe me fryrje me ajer pilot automatik (Cruise Control) drita Xenon Bi xenon si dhe me vetepozicionim sipas terrenit larje feneresh 4 goma pothuajse te reja 90% etj...makina eshte gati per cdo prove!MUND TE NA VIZITONI DHE NE INSTAGRAM AUTO BEU.FALEMINDERIT
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 5 900 EUR
U SHIT 4 700 EUR
U SHIT 2 900 EUR
U SHIT 4 500 EUR
Në fillim