Rimorkio per Vetura

700 LEK

Shitet nga: Vathi 12 Sht 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
C 200
Shitet rimorkio per vetura e ardhur nga italia shum e paster dhe ne gjendje tw mir. Cmii d
Leaflet
Në fillim