Ne gjendje shum te mir me letra dhe e lyer

3 800 EUR

Shitet nga: Jurgen 06 Dhj 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 200
...
Leaflet
Në fillim