Mercedes C200 benzin+gaz

6 200 EUR

Shitet nga: Jonald 14 Korr 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
C 200
SHITET SUPER OKAZION E ARDHUR NGA GJERMANIA Mercedes-Benz C200 -Viti 2006 - 160000.. km origjinale -Liber servisi -Motor 2.0 benzine+gaz. Impianti i gazit eshte me Garanci -Kamjo manual 7 marshe -Sedilje elekrike+ngrohje 3 nivele -Timon multifunksional -Pilot automatik -Euro 4 -Disqe alumini 16" -I ardhur nga Gjermania , te gjitha dokumentat e rregullta , ne gjendje super perfekte .
Shitet per arsye mos perdorimi. Cdo servis qe i eshte bere makines ne Gjermani pasqyrohen tek libri sherbimeve si dhe kam dhe faturat per cdo sherbim qe i eshte bere makines ne Shqiperi.Cmimi----6200euro .. Cmimi OKAZION shum pak i diskutushem ..Per cdo info me kontaktoni ne WhatsApp +491628362596.
Leaflet
Në fillim