mercedes benz

5 000 EUR

Shitet nga: Eri 07 Maj 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
C 200
Makina ne gjendje shum te mir motorrike dhe estetike .kanbio automat .motorr 200diesel .Per cdo lloj informacioni na kontakton cmimi i diskutushem .letrat deri ne dhjetor 2018
Leaflet
Në fillim