❌E SHITUR❌

3 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 18 Tet 19:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT! 2 900 EUR
U SHIT 7 700 EUR
U SHIT 3 100 EUR
❌E SHITUR❌ 4 300 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 200

Shitet Mercedes Benz C200CDI i sapo ardhur me dogane te paguar!Viti 2004–203Mije Km origjinale me liber sherbimi dhe TUV Gjerman!Makina disponon Kambio Automatike dhe Tip-Tronic Tapiceri shum e paster Drita Auto Sendile me fryrje clima digitale bi zona Pilot Automatik (Cruise Control)Limitator shpejtesie disqe alumini origjinal ABS (sistem frenimi)ESP (sistem antirreshkitjes)Antifurt origjinal me alarm etj...Makina eshte ne gjendje te perkryer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE FAQEN TONE NE INSTAGRAM “AUTO BEU” FALEMINDERIT Cel: 0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 400 EUR
❌E SHITUR❌ 3 400 EUR
U SHIT 5 400 EUR
Okazion!Toyota Corolla 1.4D-4D Automat Diesel 06 4 400 EUR
Në fillim