❌E SHITUR❌

3 400 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 12 Gush 10:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 1 100 EUR
U SHIT 2 900 EUR
U SHIT 3 500 EUR
Okazion!Mercedes C180 Gaz-Benzine 06 3 700 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 200

Shitet Mercedes Benz C200 Kompressor!i sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar!184Mije KM Origjinale me liber sherbimi dhe TUV Gjerman!Makina disponon kambio Manuale me 6+1 marshe Pilot Automatik (Cruise Control)Sendile me levizje elektrike Clima tronic para edhe per pasegjeret mbrapa(funksionale)ABS ESP (sistem anti rreshkitjes)etj MUND TE NA VIZITONI. EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit Cel: 0698252222 & 0697257078
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 12 EUR
Okazion!Mercedes C220CDI Automat Navi 09 6 500 EUR
U SHIT 3 100 EUR
E SHITUR 2 400 EUR
Në fillim