❌E SHITUR❌

4 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 04 Korr 12:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 1 150 EUR
U SHIT 2 800 EUR
❌E SHITUR❌ 3 900 EUR
❌E SHITUR❌ 3 400 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
C 200

Shitet Mercedes Benz C220CDI “EVO” Avantgarde i sapo ardhur nga Gjermania!204.000Km origjinale me liber sherbimi!Viti 2007 Makina disponon Kambio Manuale 6+1 Marshe sendile me ngrohje dhe levizje elektrike Navigator clima tronic Pilot automatik (Cruise control) Tapiceri gjysem lekure gjysem ancantara shum e paster xhama antisolar me refleks Blu 4 goma te reja disqe alumini origjinale ABS ESP (sistem antirreshkitjes) antifurt origjinal me alarm etj...MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Mundesi financimi edhe me keste mujore
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 600 EUR
Okazion!Volkswagen Passat 2.0TDI “Highline”FULL 08 5 600 EUR
U SHIT 3 850 EUR
U SHIT 3 500 EUR
Në fillim