okazion

6 500 EUR

Shitet nga: ilir 24 Maj 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
C 200
shitet makina mercedes benz 2005 motorr EVO kamia tronic , hapje mbyllje qendrore , cd player , ekran te madh , pilot automatic , disqe alumini , drita kseno , , sensor dritash , letra te gjitha te paguara deri ne 18 nentor 2017 , me te gjitha sherbimet e sapo bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi 6500 Euro .
Leaflet
Në fillim