Mercedes c200

4 200 EUR

Shitet nga: Besmir 03 Pri 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 200
Shitet c class 200 viti 2002 super i mbajtur, me te gjitha sherbimet e kryera ne kohe. Super ekonomik dhe i shpejte. Letrat deri ne Dhjetor. Mundesi ndrrimi.
Leaflet
Në fillim