Mercedes Benz C Class W204

Shitet nga: Privat Dje 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 35 960 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 999 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 200
Shitet Mercedes Benz C Class W204 motorr 2.2 CDI (nafte) i vitit 2007,i sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar. Makina eshte full opsion : kambio automatike,sensore parkimi para mbrapa origjinale,klimatronik 2 zona,sedile lekure gri me ngrohje dhe komandim elektrik,tempomat,pasqyra elektrike me ngrohje,fenere me lupa,disqe alumini 17”,sensore drite shiu dhe presioni gomash,navigator,bluetooth,abs,esp,10 airbag etj. Makina ka 199000 km origjinale me liber sherbimesh. Gjendje shume e mire,makine ekonomike dhe shume e fuqishme. Cmim i diskutueshem. Tel. 0682090377
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim