Mercedes 190d

150 000 LEK

Shitet nga: Benz 01 Pri 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 200
Shitet makina mercedes 190d motor nafte . Makina eshte e sapo lyer dhe ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorrike . Konsumi i makines eshte i ulet . Letra te paguara . Cmimi 1.5 milion leke te vjetra i diskutueshem
Leaflet
Në fillim