mercedez benz c 200

3 600 EUR

Shitet nga: Romeo 12 Nën 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Kupe
Modeli
C 200
makina ne gjendje shum te mir teknike dhe super ne gjendje shumte mir motorrike e sapo ardhur nga gjermania automatike ngjyr vishnje....
Leaflet
Në fillim