Benc 200 CDI stejshen

2 500 EUR

2 900 EUR

Shitet nga: Orlando 20 Pri 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
C 200
Makina disponon dokumenta per nje vit sa po te prera sherbimet e bera dhe kater goma te reja shitet per arsye mos perdorimi .
Orlando
0693922228
Leaflet
Në fillim