Blejm makina me ose pa dokumenta me cmim arsyshem

Shitet nga: A k Dje 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 200
Blejm makina Der ne 4000 mij euro me ose pa dokumenta me cmime te arsyshme Na dergoni fotot dhe cmimin ne wacap . Ose mos nguroni te konsultoheni me stafin ton ne tel.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim