Super Okazion

2 390 EUR

Shitet nga: Mariglen 08 Pri 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 180
Makina eshte super ne gjendje eshte e paster si nga brenda dhe jashte,
nga ana xhenerike dhe motorrike eshte top fare
mund ta coni ku te deshironi
Makina eshte 1.8 benzine +gaz impjanti i eshte vene ne shqiperi vlera e se ciles 600 euro dhe ka 4 vjet garanci
e shes per arsye mosperdorimi pasi disponoj makine tjeter
kostoja e harxhimit eshte minimale pasi me 2000 mij lek gaz bej 450 km mund ta testoni .
Mariglen
0682050017
Në fillim