Mercdes Benz C 180

28 000 EUR

Shitet nga: Fier 28 Pri 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 180
Mercedes-Benz C 180 esht bler me 0 km te Mercedes Benz ka vetem 1 pronar, Disqe orgjinal Amg 18 te 2017 te bler para dy jave bashk me goma te Mercedes Benz Albania , sedilje ngjysem lekure ngjysem rrobe me ngrohje ngjyre zeze , 7G sport + Tronic Plus, Klimatronic me dy zona, Airbag edhe per pasagjeret mbrapa , Xhama te erret mbrapa orgjinale Mercedes Benz, Dritat Led para mbas Navigator Pilot Automatik Limitator shpejtesie Marsha ne timon Timon, Sensor parkimi para mbas, Mbyllje elektrike e pasqyrave, Distrocin vet frenim , opsion vet Parkim, Pasqyrat fotokromatike dhe me sensor paralajmerues kur afrohet makine tjeter Makina eshte me te gjitha sherbimet e kryera para 2 javesh te Mercedes benz Albania,
Konsumi 5.0L/100k Kombinuar / Urban 6.4L 100k / Extra urban 4.2L 100k.
CMIMI 28000€ i diskutushem.
Garanci per cdo gje.
Kontakt : What’s App / Viber +355693445666

CMIMI Okazion.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione