Mercedes Benz 180 Benzine/Gas

5 600 EUR

Shitet nga: Benz 08 Korr 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 180
Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe vizuale
Sherbimet e sapobera vaj filtra , vaj kamje , filter gazi dhe benzine nuk ka nevoje per asgje
E gatshme per cfardo prove
Leaflet
Në fillim