B CLASS 2009 200 CDI MANUAL SAPO ARDHUR GJERMANIA

Shitet nga: SHITET Sot 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 19 780 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 400 EUR   5 600 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: B-Class / Mercedes-Benz
Modeli: B 200
B Class 2009 200 manual super gjendje i sapo ardhur shume i paster si brenda dhe jashte pa dogane cmimi diskutohet per me shume info tel 0676430343
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim