🇦🇱Autovip.al 🇦🇱 Mercdes B200 benzin 123000 km

Shitet nga: Autovip.al Dje 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 24 280 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 400 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: B-Class / Mercedes-Benz
Modeli: B 200
Shitet super mercedes b. Clas 200 benzin. Behet 100 % gas
Si I ri. Me 123000 km te dokumentuara dhe te verifikueshme 100%te vetat.. Automat.panorama. Sedilje me ngroje. PA asnje problem. PA asnje aksident.. Makina eshte gjendje perfekte.. E gateshme per cdo prove.. E sapoardhur. Me dogane. 5400euro...super makin.. Okazion
Tel 0692073444
Na ndiqni ne istagram autovip.al
Kemi 30 makina gjendje per te Gjitha kategorit
Na vizitoni tek rruga e kavajes, perballe pallatit me shigjeta
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim