Mercedes b clas 200 cdi viti 2007 sport pack full

5 300 EUR

Shitet nga: Mak 01 Dhj 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Kafe
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
B 200
Shitet b clas i ardhur para 2 muaj me letra deri ne shtator 2019. Makina disponon githa opsionet , versione ma i mire dhe ma i bukur sport pack , kamio automatike ngyra gold. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer
Leaflet
Në fillim