U SHIT

6 200 EUR

6 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 25 Pri 11:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 3 200 EUR
U SHIT 6 500 EUR
U SHIT 3 450 EUR
U SHIT 5 600 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
B 200

Shitet Mercedes Benz B200CDI e sapo ardhur me dogane te paguar!218Mije KM Origjinale me te drejte kontrolli!Viti 2010!Makina disponon Kambio Automatike dhe Tip-Tronic 7G (7 marshe) Navigator i madh (satelitor me sistemin TMC)me i miri i Mercedesit si dhe sistem vocal i cili mer komandat nepermjet zerit!Pilot Automatik (Cruise Control) Tapiceri Gjysem lekure gjysem alcantara Sensore drite sensore shiu disqe alumini origjinal Clima bi zona (funksionale)xhama te zinj ABS ESP (sistem antirreshkitjes)Etj MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE PERKRYER!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 7 800 EUR
Okazion!BMW 120D—2.0 Diesel Sapoardhur!06 3 600 EUR
❌E SHITUR❌ 4 500 EUR
U SHIT 7 200 EUR
Në fillim