Mercedes benz

5 800 EUR

Shitet nga: Mercedes benz classe b 09 Korr 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
B 200
Shitet Benz B Class i sapo ardhur nga ITALY me dogane te paguar, Makina eshte Full opsione Tavan panoram me hapje, Navi te madh, Bluetooth, AUX, CD, Pasqyra me palosje, Limit shpejtesie, Komanda ne timon, Goma 90% te reja, Makina eshte shum e mirembajtur si brenda ashtu dhe nga jasht, sherbimet te gjitha e sapo bera. Cmimi 5800€ i dikutueshem pasi te shikohet nga afer. Nr 0685963086
Mercedes benz classe b
0685963086
Leaflet
Në fillim