❌E SHITUR❌

5 000 EUR

5 800 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 18 Sht 21:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 4 700 EUR
U SHIT 3 900 EUR
❌E SHITUR❌ 1 EUR
U SHIT 4 900 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
B 200
Shitet Mercedes Benz B200CDI e sapo ardhur me dogane te paguar! 198Mije KM Origjinale me te drejte kontrolli!Viti 2008 Makina disponon Kambio Automatike dhe Tip-Tronic 7G (7 marshe)drita XENON BI XENON me vete pozicionim sipas terrenit origjinale nga fabrika Pilot Automatik (Cruise Control) Tapiceri Gjysem lekure gjysem alcantara Navigator sensore drite sensore shiu disqe alumini origjinal Clima tronic digitale bi zona (funksionale)ABS ESP (sistem antirreshkitjes)Etj MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE PERKRYER!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 4 900 EUR
U SHIT 2 200 EUR
Okazion!Mercedes E220CDI Avantgarde “Full”08 7 400 EUR
U SHIT 2 950 EUR
Në fillim