Mercedes-Benz

Shitet nga: autosoel 10 Tet 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 29 230 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: B-Class / Mercedes-Benz
Modeli: B 200
Mercedec benc b klas sport naft 200 viti 2007 ne gjendje shum te mir mitorrike dhe xhenerike 6500 euro tel 0697457232 i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim