Mercedes benc B class 200 automat full options

Shitet nga: Bes Sot 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 23 380 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 200 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: B-Class / Mercedes-Benz
Modeli: B 200
Sapo ardhur nga zvicra🇨🇭B Klas lungo(LIMOUSINE) 200 turbo Automat benzin i pershtatshem per impjant gazi me dogan te paguar ne gjendje shum te mir motorrike dhe vizuale, 180 mij km ORIGJINALE me liber sherbimesh(servisesh), disqe goma puthuajse te reja, fener xenon, navigator i madh, CD player plus bagazhier 6cd, AUX, sedile elektrike lekur ngrohje sedilesh, sensor parkimi para mbrapa, cruise control e tjera. Cmimi I DISKUTUSHEM! Nr kontakti 0693676999
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim