SHITET MERCEDES BENZ B-CLASS AUTOMAT 2007 SPORT

Shitet nga: Flori Sot 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: B-Class / Mercedes-Benz
Modeli: B 200
Shitet Mercedes Benz B-CLASS AUTOMAT SPORT 200 CDI, 2007 sapo ardhur me dogane te paguar.
Makina disponon:
* Kambio AUTOMAT
* Klima
* Pilot automat
* Dy pale celsa origjinale
* Tapiceri lekure/rrobe
* Disqe alumini 17'
* Drita kseno
* Kater xhama elektrik
* Pasqyra me palosje etj.
Makina eshte ne gjendje te perkryer motorrike, xhenerike dhe estetike.
E gatshme per cdo prove!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim