Okazion sapo ardh MB B180 Automat Sport-Pack 2013

Shitet nga: Auto-Alti 17 Tet 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

12 400 EUR   14 500 EUR

Viti: 2013
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: B-Class / Mercedes-Benz
Modeli: B 200
OKAZION SAPO KA ARDH MB B CLAS 200 SPORT-PACKET AMG SUPER FULL MAKINA ESHT ME DOGANE TE PAGUAR GATI PER TARGIM MAKINA ESHT ME MOTOR 1789 KUBIK SUPER GJENDJE SI NGA ANA MEKANIKE DHE XHENERIKE DISPONON 146 MIJ KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMI VITI FUND 2012 SUPER EKONOMIK MAKINA ESHT NGJYRA E ZEZE METALIXATO SHUM E PASTER ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA PARA 1 MUAJ TE MERCEDESI MAKINA DISPONON KETO AKSESORE DUKE FILLUAR KAMIO TIP TRONIK ME MARSHA TE TIMONI F1 BOARD KOMPJUTER NAVIGIM SISTEM KLIMA TRONIK SEDILJE ME NGROHJE SEDILJE ELEKTRONIKE 4 XHAMA ELEKTRONIKE XHAMAT MBRAPA TE ZINJ ORIGJINALE TE FABRIKES DISQJE 17 INC ME 4 GOMA TE REJA PASQYRA ELEKTRONIKE TAPICERI LEKURE+STOF SHUME E PASTER LARJE FENERESH E SHUM OPSIONE TE TJERE MAKINA ESHT NE SUPER GJENDJE DHE JAM I DISPONUSHEM TA KONTROLLONI TE MEKANIKU JUAJ ME I BESUAR CMIMI ESHT 12400 EURO I DISKUTUSHEM PER ME SHUM INFO KONT NE NR 0696333033 ADR AUTOSTRADA DR-TR KM7 MBAS MEKTRIN MOTORS PERBALL SINANI GRUP JU FLM DHE JU MIRE PRESIM....................
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim