Mercedes-Benz b180 cdi Automatic 2012 Pa dogan

8 300 EUR

Shitet nga: p.privat 10 Shk 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
B 180
Pa dogan,Vetura ndodhet ne Kosov,ne qytetin e Podujeves.
Shes Mercedes benz B class 180 cdi BluEfficiency EURO 5 Automatik 7g modeli Avangard,ne gjendje teper te mir.3 menyra te vozitjes:Eco,Sport,Manual.
Posedon:
Senzor Parkingu ,Komanda timon dhe shpejtesit F1,Navigacion,Park Assit (Parkohet vet),Distanc,Diska me vrima dhe ftohje,2 Qelsa,Ulse gjysem lekur dhe nxemje.
Tel:+38344 915 356
Leaflet
Në fillim