U SHIT

0 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 04 Korr 12:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
Okazion!Ford Focus 1.6 Diesel 2010 4 300 EUR
❌E SHITUR❌ 1 EUR
U SHIT! 4 700 EUR
U SHIT 4 700 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
B 180

Shitet Mercedes Benz B180 Benzine Bluefficency i sapo ardhur nga Zvicra me dogane te paguar!109Mije KM origjinale me liber sherbimi!Makina disponon kambio Automatike dhe Tip Tronic Sistem Start Stop (Fikje dhe ndezje ne semafor Tapiceri lekure ngjyre bezhe shum e paster Sistem Distronic Makina Frenon vete kur i del objekt i levizshem perpara Pasqyra me palosje elektrike dhe kur mbyll makinen navigator i madh me GPS clima digitale bi zona disqe alumini origjinal 4 goma te reja ABS (sistem frenimi)ESP (sistem antirreshkitjes)Antifurt origjinal me alarm xhama anti solar me refleks blu etj...Makina eshte ne gjendje te perkryer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE FAQEN TONE NE INSTAGRAM “AUTO BEU” FALEMINDERIT Cel: 0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 3 900 EUR
❌E SHITUR❌ 5 700 EUR
E SHITUR 6 100 EUR
U SHIT 4 300 EUR
Në fillim