B CLASS 2012 Nafte

10 500 EUR

Shitet nga: B class 19 Nën 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
B 180
makina eshte me te gjitha sherbimet e bera goma te reja, letra te pagura teper ekonomike dhe e rehatshme viti 2012
per me teper kontaktoni tel 069 63 27 817
cmimi 10500 euro indiskutushem ose nderrohet
B class
0696327817
Leaflet
Në fillim