B klas 180

Shitet nga: Gerald Pallani Dje 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 24 730 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: B-Class / Mercedes-Benz
Modeli: B 180
B klas 180 cdi automat. Viti 2005 e ardhur nga italia ne 15 korrik 2018 . Gjendja shum e mir si motorike dhe xhenerike vaj filtra te nderuar. Sensor parkimi para mbrapa pasqyra me palosje letra te prera Deri ne gushte te 2019. Cmimi 5500 I diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim