OKAZION VETEM SOT 5299 EURO

5 299 EUR

Shitet nga: Elton 03 Pri 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
B 170
Shitet Mercedez-Benz viti 2008 .
Makina eshte me impiant Gazi te montuar ne Fush Kruje tek Eltoni ka garanci impianti 4 vjet.
Shume ekonomike si makine.
Letra te paguara deri ne janar 2019.
Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte e gateshme per cdo lloj prove.
Cmimi 5299 euro i pa diakutueshem
Vetem sot ..
Leaflet
Në fillim