Okazion vetem sot

3 700 EUR

Shitet nga: Okazion 27 Tet 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
B 150
P📂 Shitet : B class
📂 Viti i prodhimit :2006
📂 Forca motorrike :1.5
📂 Karburanti : Benzine
📂 Kambio : Automatike
📂 Kilometra :165.000
📂 Cmimi :3700
📂 Numri celularit: 0692111241
📂 Vendodhja : Durres
📂 Opsione Shtese:(Mundesi nderrimi, me ndrrim ka cmimin e tregut 4700€)MOTORR 1.5 BENZINE IDEALE PER TI MONTUAR IMPIANT GAZI , VITI 2006 , 165.00 KM ORIGJINALE ,SHERBIME TE KRYERA , KONDICIONER , OPSIONE NE TIMON , KOMPJUTER BORDI , MBYLLJE QENDRORE ME PULT , 2 CELESA ORIGJINAL, GOMA TE REJA , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTIRIKE , E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR
Okazion
0692111241
Leaflet
Në fillim