MERCEDES B-CLASS 2006 ME DOGANE 4700 EURO

4 700 EUR

Shitet nga: AUTOCLASS 22 Gush 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
B 150
👍4700 EURO...!!!!! 👍
MERCEDES-BENZ B CLASS , MOTORR 1.5 BENZINE IDEALE PER TI MONTUAR IMPIANT GAZI , VITI 2006 , 156.000 KM ORIGJINALE ME LIBER DHE SHERBIME TE KRYERA , KONDICIONER , OPSIONE NE TIMON , KOMPJUTER BORDI , MBYLLJE QENDRORE ME PULT , 2 CELESA ORIGJINAL, GOMA TE REJA , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTIRIKE , E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR, CMIMI : 4700 EURO I PADISKUTUESHEM. INFO : 0692765740.
MAKINA TE TJERA : FACEBOOK : https://www.facebook.com/autoclassss/
INSTAGRAM : AutoClass
AUTOCLASS
0692765740
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione